Ook voor 2015 biedt het Fietsgilde Apeldoorn een aantrekkelijk en gevarieerd programma van ontspannen recreatieve fietstochten. In de maanden mei t/m oktober is er iedere week een andere tocht. Dat zijn zowel dagtochten als middagtochten.
Dit jaar zijn er een paar bijzondere tochten: De eerste rit in mei staat in het teken van de bevrijding van Apeldoorn, nu 70 jaar geleden. Ook is er een tocht langs watermolens en papierfabrieken in het kader van de manifestatie 'Gemaakt in Gelderland' die aandacht schenkt aan de provinciale industrie. En er is een speciale tocht die langs allerlei punten gaat die met het koningshuis te maken hebben.
Ook brengen we, net als in voorgaande jaren, een bezoek aan de witte pauwen op landgoed Staverden en gaan we naar de bloeiende heidevelden tussen Epe en Heerde.
U bent op deze gezellige fietstochten onbezorgd een leuk dagje uit. De gidsen weten de weg en vertellen onderweg allerhande wetenswaardigheden. Het tempo is goed vol te houden, zodat u voldoende gelegenheid heeft om de omgeving in u op te nemen of een praatje aan te knopen. Er zijn regelmatig pauzes voor koffie, lunch en thee.
Rond vier uur komt u na een plezierige dag weer terug op het vertrekpunt.
Deelname staat open voor iedereen tegen betaling van € 2,50.
Eten en drinken voor onderweg dient u zelf mee te nemen.
Rijders op een elektrische fiets zijn van harte welkom. De routes zijn niet geschikt om met een scootmobiel te rijden.
Wilt u er meer van weten? Kijk op de website www.fietsgilde-apeldoorn.nl voor het volledige programma en alle informatie over de tochten.
Wat ons betreft: Tot ziens!