Jarenlang was de Oogstfair van Het Hoogeland een groot succes en een begrip in Apeldoorn en wijde omgeving.
Duizenden bezoekers trokken langs de aantrekkelijke kramen terwijl muziek en activiteiten voor jong en oud er een sfeervol feest van maakten.
Groei & Bloei
Na een jaar pauze is besloten om aan het verzoek van velen te voldoen en in dezelfde vorm een Herfstfair te organiseren.
Dit jaar verzorgt de tuinvereniging Groei & Bloei afdeling Apeldoorn de organisatie en wordt de fair samen met, en op het terrein van Het Hoogeland vormgegeven.
In deze opstelling willen beide organisaties hun ervaring en kennis delen.
Het Hoogeland
Het Hoogeland is onderdeel van Iriszorg en biedt opvang, zorg en activiteiten aan kwetsbare mensen. Deze mensen hebben door problemen de thuissituatie verlaten en zijn niet in staat zich op eigen kracht in onze samenleving te handhaven. Bij het Hoogeland werken bewoners in bijvoorbeeld het tuincentrum en de groente-,bloemen- en heesterkwekerijen, de zorgboerderij en de werkplaats.
Veel te zien…
Dit jaar zal er ook weer voor iedereen wat leuks te beleven zijn.
Naast aantrekkelijke kraampjes waar de standhouders hun producten aanbieden zoals vaste planten, rozen, kuipplanten, tuinontwerp, outdoorkleding, delicatessen, sieraden en cadeauartikelen zijn er diverse demonstraties, proeverijen en workshops voor jong en oud.Te veel producten en activiteiten om op te noemen.
In de kapschuur vindt u een brocante markt, er wordt informatie gegeven over de verzorging van kleinvee, en kunt u genieten van bloemschikdemonstraties en workshops, een roofvogelshow, scouts met leuke activiteiten, een Fjordenpaardenkeuring en pony rijden, visrokerij, broodbakker en nog veel meer.
Bent u moe van het meedoen aan de activiteiten en het slenteren langs de kraampjes dan vindt u op het horecaplein de mogelijkheid om bij vrolijke muziek een hapje en drankje te nuttigen.
Data & tijden
De Herfstfair wordt gehouden op vrijdag 4 en zaterdag 5 september 2015 van 10.00 tot 17.00 uur.
Locatie
De fair wordt gehouden op het terrein van Het Hoogeland, Van Limburg Stirumweg 19 7361 CE in Beekbergen.
Parkeren
Er is voldoende parkeerruimte rondom de fair. Het parkeren kost € 2,- per auto.
De opbrengst hiervan komt ten goede aan de bewoners van Het Hoogeland.
Entree
Entree voor de Herfstfair bedraagt €3,-
Kinderen onder de 14 jaar €1,50
Kinderen onder de 4 jaar hebben gratis toegang.
Komt u ook?
De Vereniging Groei & Bloei afdeling Apeldoorn en de Het Hoogeland Beekbergen nodigen u van harte uit!
Meer informatie
Meer informatie vindt u op http://herfstfair-apeldoorn.nl.